تبلیغات
امام عصر و مهدویت - حجاب ارزش است باور کن


امروز :
 
 

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 23 اسفند 1392
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم عجل لولیک الفرج

امروز میخواهم فقط از درد حرف بزنم بله درد و ناله دردی که دوایش حجاب است، عفت است، شرم است آری دردی که عاملش امریکاست و اسرائیل دردی که عاملش هواست و هوس.
خواهرم، خواهر عزیزم حجاب ارزش است و اگر ارزشی در جامعه ای حفظ نشود دیگر آن جامعه بنیان ندارد و رفته رفته اساس و پایه اش از هم میپاچد.

چرا بدحجابی
ریشه و اساس بدحجابی به دو بحث برمی گردد اولا اینکه فرد مذکوره دلیل و روشی برای ابراز و بیان خود نداشته و به قولی به "ارزه" است از این رو به آرایش و تبرج روی می آورد ثانیا اینکه کمبود محبت و عاطفه باعث میشود فرد از لحاظ توجه ی که نسبت به او میشود کمبود داشته و خواستار ابراز خویش میباشد از این رو به راههای مختلفی روی می آورد که یکی از آنها متاسفانه متاسفانه "بدحجابی" و گهگاه "بی حجابی" است.

انواع حجاب
حجاب انواعی دارد که به دو قسم تقسیم میشود حجاب عامه و حجاب خاصه یا برتر حجاب عامه باعث پوشش فرد در برابر چشمان افراد دیگر و افراد نامحرم میشود اما به دلیل نبود فرهنگ در جامعه ای و وجود افراد و چشمان خائن و سودجو این نوع حجاب تعریف نمی شود اما بهتر از هیچی است و در واقع بین بد و بدتر بد میباشد. حجاب خاصه یا برتر علاوه و فزون بر پوشش فرد در برابر دیگران باعث زیبایی و نماینگر توجه به ارزش و فرهنگ دینی نیز است که منظور از حجاب برتر "چادر فاطمی" است.

حجاب در فکر
خواهرم، خواهر عزیزم حجاب یک ارزش است، منش است باورکن اعتماد کن و اعتقاد داشته باش اگر قرار به تبرج و خودآرایی باشد بهترین و بالاترین تبرج تبرج فاطمی است.


طبقه بندی: برگزیده ها،  اجتماعی،  فرهنگی،  مذهبی، 
ارسال توسط محمد قربانی
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin